ZIEMOS-SODAI

Dar labai neseniai žiemos sodas Lietuvoje asocijuodavosi su prabanga, tačiau vis daugiau žmonių idėjos, praplėsti savo gyvenamąją erdvę, įgyvendinimui renkasi žiemos sodą. Nes tai iš tiesų yra daugeliu atžvilgių vertingesnė investicija į gyvenamąjį būstą, nei tradicinis priestato pastatymas.
 
Visų pirma – tai gyvenimas gamtoje visus keturis metų laikus, neatsisakant civilizacijos teikiamų malonumų.
 
Žiemos sodas gali būti pritaikytas prie įvairių pastatų stilių ir formų. Jame gali būti įrengti įvairios paskirties kambariai – tiek svetainės, tiek darbo kambarys ar miegamasis…

Žiemos sodo konstrukcijų montavimas lengvas ir greitas procesas. Dėl to nenukenčia aplinka ir nesutrinka jau nusistovėjęs kasdieninis gyvenimo ritmas.

Tai taip pat nepalyginamai švaresnis procesas. Žiemos sodo montavimas tikrai nesukels tokių ilgalaikių nepatogumų ir nešvaros, kaip sienos mūrijimas. Jokių skiedinių, jokio tinko ar dažų! Jau nekalbant apie tuntus dulkių, kalkėmis nuklotas grindis, į namus su batais atnešamą purvą, nemalonų kvapą ir suardytą aplinką.

Žiemos sodas žymiai padidina namo vertę. Ir niekam nekyla abejonių, kad namas su žiemos sodu bus daug patrauklesnis pirkėjui, nei namas su vienu ar keliais plytiniais priestatais.

Taigi, žiemos sodo alternatyva nebeatrodo tokia brangi ir neprieinama, kai įvertini savo darbą, iššvaistytą laiką bei palygini gaunamą naudą.