LANGAI-DURYS

„DECEUNINCK“ LANGAI IR DURYS

Iš DECEUNINCK profilių pagaminti langai ir durys pasižymi ilgaamžiškumu, yra tvirti, atsparūs išoriniam klimato poveikiui, miesto aplinkai ir nereikalauja ypatingos priežiūros.

Puiki šilumos ir garso izoliacija, modernus lango dizainas, ypatingai balta profilio spalva bei pilkos sandarinimo gumos – tai veiksniai, suteikiantys šiuolaikiniam būstui šilumos ir jaukumo.
Plati spalvų gama, kuriomis profiliai gali būti dažomi arba padengiami medį imituojančia plėvele, suteikia galimybę priderinti prie patalpoje vyraujančio kolorito.
Untitled-3

VĖDINIMAS

Pagrindinis drėgmės patalpose šaltinis yra mūsų kvėpavimas, drėgmė išsiskiria mums prausiantis, gaminant valgį. Nemažai drėgmės yra ir patalpose, kuriose gausu augalų.
Nevėdinamose patalpose ji kaupiasi ir kondensuojasi ant langų stiklų ir sienų. Per drėgnas ir nejudantis oras skatina daugintis pelėsius, grybelius bei kitokius mikroorganizmus.
Taip pat ilgai nevėdinamose patalpose kaupiasi anglies dioksidas, nuo kurio pertekliaus patalpose ima skaudėti galvą, sumažėja darbingumas.
Renkantis langus, svarbu atsižvelgti į vėdinimo funkcijas, kurios svarbios tinkamam patalpų mikroklimatui užtikrinti. Geriausias patalpų vėdinimas – tai natūralus vėdinimas.
Priklausomai nuo patalpų paskirties ir naudojimo, jas reikia vėdinti 3-4 kartus per dieną. Geriausia 1-5 minutes, priklausomai nuo temperatūros lauke, palikti atidarytus langus ir sudaryti skersvėjį. Jei langai nuolat atidaryti, didėja šilumos sąnaudos.

LANGŲ PRIEŽIŪRA

Gerus langus reikia tinkamai prižiūrėti. Šių langų bei durų priežiūra itin paprasta. Juos galima valyti švelnia kempine, sudrėkinta vandeniu, į kurį ipilta indų ploviklio.
Nenaudokite šlifuojančių priemonių, graužiančio skysčio, tirpiklių (kuro, benzino, acetono ir kt.).  Sunkiai valomiems nešvariems rėmams naudokite Deceuninck Deoclean ar kitą specialų skystį.
Stiklui valyti reikalingas specialus skudurėlis, suvilgytas šiltu švariu vandeniu. Tuo pačiu skudurėliu netrinkite tarpinių, nes šis gali pajuoduoti. Reikalui esant langus galima plauti indų plovikliu arba specialia langų valymo priemone. Svarbiausia nenaudoti stiprių medžiagų, kuriose yra tirpiklių.
Reguliariai valykite tarpines, kad ant jų nesikauptų dulkės bei kiti nešvarumai.
Svarbu !
Nevalykite lango sausu audiniu, šitaip išvengsite paviršiaus subraižymo.
Niekuomet nedažykite šių profilių. Jei pageidaujate spalvotų, jums derėtų tokius užsisakyti.
Kartą per metus tepkite visas prietaisų judamąsias dalis alyva arba tepalu, kuriame nėra dervos arba rūgšties.
Jei langai blogai darinėjasi, tai yra signalas, kad jau laikas tepti.